Drobečková navigace

NOVÁ STRUKTURA - NEMAZAT > O DDM Šternberk

DDM Šternberk

Dům dětí a mládeže Šternberk, jehož zřizovatelem je Město Šternberk, sídlí na Opavské ulici číslo 14. Pracuje jako příspěvková organizace s právní subjektivitou a je zařazen do sítě škol a školských zařízení.

Připravujeme

Hlavním úkolem a cílem DDM je organizovat volný čas dětem, mládeži, ale i dospělým zájemcům s širokou nabídkou pravidelného zájmového vzdělávání formou kroužků, příležitostnou činností, formou jednorázových akcí, prázdninovou činností o zimních i letních prázdninách formou táborů a soustředěním, pořádáním soutěží a umožněním spontálních činností.

V posledních letech se DDM Šternberk stále více zaměřuje na rozsáhlé akce pro širokou veřejnost jako jsou karnevaly, oslavy Dne dětí, programy k nejrůznějším příležitostem ( Slet čarodějnic, velikonoční akce, Hurá na prázdniny, Dívka roku, vánoční akce apod). Kromě kulturního vyžití nezapomínáme v DDM ani na vyžití sportovní. V průběhu celého roku pořádáme bezpočet turnajů a soutěží ve volejbale, atletice, florbalu, kopané, plavání nebo stolním tenise. Organizujeme branné, běžecké a cyklistické závody, ale nezapomíná ani na zimní sporty jako je běžecké či sjezdové lyžování. Pravidelně zabezpečuje program pro děti o prázdninách, jak letních, zimních, tak i dvoudenních či o jednotlivých svátcích. Od začátku roku 2005 má DDM Šternberk v péči i Dětské dopravní hřiště a stará se i o výuku dopravní výchovy ve spolupráci s BESIPem. Provozujeme turistickou ubytovnu a pronajímáme jak běžecké tak sjezdové lyžařské vybavení.

Přes všechny tyto bohaté aktivity je hlavní náplní DDM Šternberk nabídka aktivit zájmového vzdělávání. Děti a mládež mají možnost vybrat si z 90ti druhů kroužků v oblasti hudby, výtvarné výchovy, ekologie a přírodovědy, sportu, tance či techniky. O stále rostoucí oblibě Domu dětí a mládeže Šternberk mezi dětmi svědčí i to, že si tuto organizaci nazvali "Domečkem".

Dům dětí a mládeže Šternberk je otevřen všem, kteří mají zájem účelně využít svůj volný čas, to znamená především se bavit, vzdělávat se a najít nové kamarády.

Menu

Město Šternberk

www.sternberk.eu

Zdravé město Šternberk

www.sternberk.eu

Krajský úřad Olomouc


www.kr-olomoucky.cz

ZŠ Svatoplukova

http://www.zssvat.cz/

ZŠ Dr. Hrubého


http://www.zshrubeho.cz/

ZŠ nám. Svobody

http://www.zsns-stbk.cz/

Atletický klub Šternberk


www.aksternberk.estranky.cz

SERITECH s.r.o.

www.seritech.cz

 EXPOZICE ČASU

http://www.expozicecasu.cz/

 

 

7. 7. Bohuslava

Zítra: Nora

Data[1].jpg

Poslední aktualizace:

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2019-2020.pdf

 

 

Nabídka kroužků 

 

Přihláška 

 

DDM na Facebooku

DÍVKA ROKU

https://www.facebook.com/pages/D%C3%ADvka-roku-%C5%A0ternberk/124606234275490?fref=ts

ZLATÝ LIST

http://www.zlatylist.cz/

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Návštěvnost stránek

195860